Biura nieruchomości zapewniają swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług. Dlaczego warto z nich skorzystać?

W biurze nieruchomości można otrzymać pełną pomoc w kontekście transakcji nieruchomości – mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych. Klientom chcącym wybrać dobre biuro nieruchomości Kraków zapewnia dostęp do najlepszych pośredników. Jaką pomoc mogą zaoferować w kontekście sprzedaży?

 

Przygotowanie do transakcji

Aby łatwiej sprzedać mieszkanie, dom czy grunty, konieczne jest odpowiednie przygotowanie nieruchomości do tej transakcji. W tym celu biura nieruchomości oferują kompleksową obsługę, dzięki której oferta staje się bardziej atrakcyjna, nieruchomość zyskuje na wartości, a klienci są bardziej zainteresowani zawarciem umowy.

 

Pomoc biur w kontekście przygotowania nieruchomości do transakcji obejmuje:

  • Home staging – usługa polegająca na odświeżeniu wyglądu nieruchomości, aby była ona bardziej atrakcyjna i zwracała uwagę potencjalnych kupujących.
  • Wykonanie zdjęć – pośrednik przygotuje atrakcyjnie wyglądające zdjęcia promujące nieruchomość.
  • Stworzenie ogłoszenia – biuro zajmie się przygotowaniem ogłoszenia nieruchomości, a następnie jego opublikowaniem w serwisach ogłoszeniowych.

 

Klientom chcącym wybrać biuro nieruchomości Kraków (ap7) oferuje kompleksową pomoc pośredników w powyższym zakresie.

 

Obsługa klientów

Po wystawieniu ogłoszenia pośrednik nieruchomości zajmuje się obsługą klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości. Odbiera ich telefony, przekazuje szczegółowe informacje, umawia się z nimi na oglądanie mieszkania, domu czy działki.

 

Dzięki takiemu wsparciu właściciel nieruchomości nie musi zajmować się obsługą klientów we własnym zakresie, dlatego oszczędza swój czas i pieniądze.

 

Transakcja nieruchomości

Gdy jeden z klientów zainteresowany jest zakupem nieruchomości, wówczas pośrednik może zadbać o szybki i bezpieczny przebieg transakcji.

 

W ramach transakcji nieruchomości pośrednicy zajmują się poniższymi czynnościami:

  • Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości – na życzenie klienta kontrolowane są księgi wieczyste nieruchomości.
  • Sporządzenie umowy kupna / sprzedaży nieruchomości – uwzględniającej oczekiwania stron i obecny stan prawny.
  • Umówienie wizyty w kancelarii notarialnej – umowa musi być podpisana przed notariuszem.
  • Finansowanie nieruchomości – wybrane biura zajmują się pomocą w uzyskaniu finansowania przez kredyt hipoteczny, współpracując z doradcami kredytowymi.

 

Wybierającym oferty jak biuro nieruchomości Kraków zapewnia dostęp do sprawdzonych pośredników, którzy zadbają o to, aby nieruchomość można było sprzedać szybko, wygodnie i bezpiecznie.