Impreza integracyjna w Warszawie? Dlaczego nie! Do wyboru jest wiele ciekawych miejsc, gdzie można ją zorganizować. Co wybrać w 2022 roku?

Firmowe imprezy integracyjne to świetny sposób na poprawę relacji w zespole. Pracownicy biorący w nich udział mogą poznać się bliżej, miło spędzić czas i dzięki temu współpracować ze sobą jeszcze efektywniej poprzez team building. Warszawa to miejsce, gdzie imprezy firmowe można zorganizować w wielu miejscach. Sprawdź, jakie z nich warto wybrać, by zagwarantować pracownikom udaną zabawę!

Gry miejskie

Gdy pogoda dopisuje, świetnym pomysłem na imprezy integracyjne dla firm są zabawy miejskie. To gry, podczas których uczestnicy dzielą się na zespoły i każdy z nich otrzymuje zagadkę do rozwiązania w przestrzeni miasta.

Gry tego typu pozwalają na bliższe poznanie Warszawy, zapewniają mnóstwo świetnej rozrywki dla każdego, a dzięki temu, że uczestnicy muszą ze sobą współpracować, zapewniają doskonałe efekty w team buildingu.

Warsztaty kulinarne

To jedne z bardzo popularnych imprez integracyjnych. Tego typu imprezy firmowe pozwalają uczestnikom na zdobycie nowych umiejętności kulinarnych w przygotowywaniu specjałów z Polski i różnych stron świata. Mogą one polegać również na degustacji różnorodnych trunków, na przykład kawy, win czy whisky.

Takie imprezy integracyjne dla firm mogą odbywać się również w domach uczestników, za pośrednictwem serwisów do konferencji, dlatego to kapitalny sposób na integrację bez potrzeby wychodzenia z domu.

Park trampolin

Świetnym pomysłem na ciekawe imprezy integracyjne w Warszawie w 2022 roku są również parki trampolin. W parkach tego typu na odwiedzających czekają profesjonalne trampoliny wraz z innymi atrakcjami, które zachęcają do aktywności.

Organizowane w nich imprezy integracyjne są zatem świetnym sposobem na to, aby spędzić czas na ruchu, który gwarantuje dawkę endorfin. Specjalne zajęcia, jakie mają w ofercie parki trampolin, wspierają również skuteczny team building.

Pokoje zagadek

Nadal bardzo popularnym miejscem na imprezy firmowe są pokoje zagadek, czyli escape roomy. To właśnie tam grupa zostaje postawiona przed zadaniem wydostania się z zamkniętego pomieszczenia, co możliwe jest tylko wtedy, gdy rozwiąże szereg zagadek.

Imprezy integracyjne tego typu doskonale nadają się dla mniejszych grup, dlatego też często wybierane są przez małe firmy, którym zależy na lepszej integracji pracowników.

Tunel aerodynamiczny

Kolejnym pomysłem na udaną imprezę integracyjną w Warszawie jest skorzystanie z atrakcji przygotowanych przez tunele aerodynamiczne, w których można poczuć się jak ptak. Tunele umożliwiają podniesienie w górę osoby, która znajduje się w ich środku, dlatego dają efekt swobodnego spadania w przestworzach.

Działający w Warszawie tunel aerodynamiczny daje możliwość organizacji imprez integracyjnych dla firm, podczas których uczestnicy mogą również spędzić czas w aerotunelu.

Rejs firmowy po Wiśle

Interesującym pomysłem na nietypową imprezę firmową w mieście Warszawa może być także rejs firmowy odbywający się po Wiśle. Wynajmowany jest wtedy statek wraz z dodatkową obsługą, między innymi z cateringiem.

Rejs firmowy może być świetną alternatywą dla wyjścia do restauracji albo do baru. Dzięki niemu uczestnicy mogą świetnie się bawić i zobaczyć stolicę z całkowicie nowej perspektywy.

Gokarty

Działające w Warszawie tory gokartowe – kartingowe to kolejny sposób na imprezy firmowe dla pracowników. Wiele z nich ma specjalne oferty dla grup, między innymi mogą one obejmować organizację turnieju.

Gokarty to kapitalny sposób na aktywne i emocjonujące spędzenie czasu. Takie imprezy firmowe najczęściej wybierane są dla młodszych zespołów.

Wobec tego Warszawa oferuje szeroką gamę ciekawych pomysłów na imprezy firmowe dla większych i dla mniejszych grup. Można skorzystać z nich we własnym zakresie, kontaktując się z firmą prowadzącą usługi w powyższym zakresie, ale również można skorzystać z usług profesjonalnych agencji eventowych, które specjalizują się w przygotowywaniu imprez integracyjnych na zamówienie klientów. Dokładne oferty można znaleźć online.